Books: Military

Number of items: 20

Deseő Lajos: Isten nevében! Harctéri naplóm. Kezdtem 1914 aug. 1.. Bp. 1937. Orsz. Tiszti Tudományos és Kaszinó Egyesület. 507 l. 16 t. 2 térképvázlat (kihajtható). 1 térképmellékletteé /Az Országos Tiszti Tudományos és Kaszinó Egyesület kiadványa 1./ Kiadói egészvászon-kötésben.. Fűzés, kötés belül sérült. Egy lap sérült.
16630.

5 000 HUF
16,08
17,99
Bognár István (szerk.): A győzelmes repülés titkai. Bp.,1942, (Jövő-ny.) Kiadói papírkötésben, gerinc kissé hiányos
16631.

5 000 HUF
16,08
17,99
Vajda Pál R.: Halál hull az égből. A légibombázás évszázados története. Bp. 1944. Hajnal 158 l.+6t. Kiadói kissé szakadozott papírborítóval
16632.

5 000 HUF
16,08
17,99
Weyers Taschenbuch der Kriegsflotten XXXI. Jahrgang 1937. Szerk.: Alexander Bredt. München, 1937, J. F. Lehmanns Verlag, LVI+462 p. Német nyelven. Számos illusztrációval, rangjelzésekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, plusz egy térképpel.
16633.

3 000 HUF
9,65
10,79
16634.

2 000 HUF
6,43
7,19
Ottokar Czernin: Im Weltkrieg. Berlin-Wien, 1919, Ullstein. Német nyelven. Kiadói kopott félvászon-kötésben.
16635.

1 200 HUF
3,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

345. Auction:
Payment deadline is 24 May

346. Auction:
From 14 May to 23 May
Payment deadline is 7 June
Seeing: From 20 to 23 May

31. Mayor auction
Seeing: From 29 April to 11 May

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.