800 HUF
Vegyes könyv tétel, 3 db: Pogány Ö. Gábor: Id. Markó Károly. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap. Kiadói kopottas félvászon-kötés. Dávid Katalin: Courbet. Bp., 1953, Képzőművészeti Alap. Kiadói kopottas félvászon-kötés. Vaszary János kiállítási katalógus. Bp., 1998, Stúdió 2000. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.