11060. 342. Closed Online auction Antique
1 000 HUF
17
0 HUF
Üveg tégely, apró sérüléssel, ezüst(Ag) fedővel, jelzett, d: 3,5 cm, kupak nettó: 3,5 g
Photo of the item taken by : tánczos_gábor