11092. 342. Closed Online auction Antique
18 000 HUF
0 HUF
Ezüst(Ag) talpas ólomkristály váza és pohár, 3 db, jelzett, hámozott, metszett, kopásnyomokkal, m: 17 és 26,5 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk