11166. 341. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 200 HUF
0 HUF
Kínai porcelán tétel ( 3 db), tálka, váza, teaszűrős csésze, kopás nyomokkal vázán lepattanással, kézzel festett, kettő jelzett, 12×8, m:9 és 15 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk