15669.
341. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás és a 60 éves MLSZ. Bp., 1960, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötésben.