Books: Sports, Chess, Alpinism Number of items: 46
1794746
15662
341
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
4 000 HUF
1854473
15663
341
Other collectibles
Kő András: A Grosics. Bp., 2008, Apriori International. Második kiadás. Számos fotóval, a könyv végén személyi (adat)lappal, és válogatott mérkőzések részletes felsorolásával. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1 600 HUF
1863804
15664
341
Other collectibles
1 200 HUF
1885417
15665
341
Other collectibles
Hámori Tibor: Puskás. Legenda és valóság. Bp., 1982, Sportpropaganda Vállalat. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval. A szerző által dedikált.
1 000 HUF
1904203
15666
341
Other collectibles
2 000 HUF
1905354
15667
341
Other collectibles
1 000 HUF
1904839
15668
341
Other collectibles
1968 Bajnoki küzdelmek '68 ősz. Szerk.: Borbély Pál. Bp., Sportpropaganda, 65 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 200 HUF
1904785
15669
341
Other collectibles
Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás és a 60 éves MLSZ. Bp., 1960, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötésben.
1 600 HUF
1877942
15670
341
Other collectibles
2 000 HUF
1826948
15671
341
Other collectibles
Adorján András: Kaszarov fehéren-feketén. Bp.,1989, Sport. Kiadói papírkötés, kopottas gerinccel.
1 800 HUF
1826715
15672
341
Other collectibles
1 600 HUF
1797462
15673
341
Other collectibles
Bilek István (szerk.): Versenyfutás az aranyérmekért. Máltai sakkolimpia 1980. Bp., 1982, Sport. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035