Books: Social sciences Number of items: 57
1905336
16953
341
Books: Social sciences
Other collectibles
10 000 HUF
1905460
16954
341
Books: Social sciences
Other collectibles
Balás Károly: Politikai gazdaságtan I-II. kötet. Bp., 1922, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, 488+2+491-919 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval. Ritka!
8 000 HUF
1905446
16955
341
4800
Books: Social sciences
Other collectibles
Burián János: Magyar-latin szótár a középiskolák számára. Szerk.: - -. Bp.,1906, Franklin, 524+2 p. Második javított, lényegében változatlan kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,jó állapotban.
+
Burián János: Latin-magyar szótár a középiskolák számára. Szerk.: - -. Bp.,1908, Franklin, VI+2+847 p. Második javított, lényegében változatlan kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
4 800 HUF
1918024
16956
341
Books: Social sciences
Other collectibles
Dr. Nemes Zoltán: Az egységes magyar gyorsírás tankönyve. I. rész. Fogalmazási gyorsírás. A közép- és középfokú iskolák számára. Bp.,[1933],Szerzői kiadás,(Franklin-ny.), 52 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
A szerző által dedikált.
2 000 HUF
1923730
16957
341
Books: Social sciences
Other collectibles
Szlovák-magyar és magyar-szlovák részletes szótár / Zovrubný slovník slovensko-maďarský a maďarsko-slovenský. Szerk.: Hvozdzik János. 1-2. köt. köt. Prága-Eperjes, 1937, Československá grafická Unie (1. köt.) / Kassa, 1933, szerzői (2. köt.). Félvászon kötésben, jó állapotban.
5 000 HUF
1922344
16958
341
Books: Social sciences
Other collectibles
Eduard Fuchs: Az erkölcsök története az újkorban II. kötet, Uj Irodalmi Kiadó, Bp., kiadói egészvászon kötésben,
2 000 HUF
1921279
16959
341
Books: Social sciences
Other collectibles
A magyarság néprajza. III. kötet: A magyarság szellemi néprajza. 1. rész. Bp.,é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott félbőr kötésben
2 000 HUF
1860935
16960
341
Books: Social sciences
Other collectibles
dr. Dékány István: A mai társadalom. Bevezetés a társadalomtudományokba. Bp., 1943.Pantheon. Későbbi félvászon kötésben.
1 400 HUF
1827797
16961
341
Books: Social sciences
Other collectibles
1 200 HUF
1897028
16962
341
Books: Social sciences
Other collectibles
Uráli népek. Nyelvrokonaink kultúrája és hagyományai. Bp.,1975, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
1 000 HUF
1907641
16963
341
Books: Social sciences
Other collectibles
1 200 HUF
1848316
16964
341
Books: Social sciences
Other collectibles
Katona Imre: A magyar népi líra tartalmi-tematikai tagolódása. Különlenyomat az Ethnographia 1970. évi 2-4. számából. Bp.,1970, Akadémiai Nyomda, 288-306 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, ceruzás bejegyzésekkel. A szerző, Katona Imre (1921-2001) néprajzkutató által Küllős Imola (1945-) néprajzkutatónak dedikált példány.
+ Pókos Edit: A boldogok szigete szimbólum a tulenkantajat-nemzedék értelmezésében. Különlenyomat a Filológiai Közlöny 1972/3-4. számából. Bp.,1973,Akadémiai Nyomda, 421-431 p. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035