18521. 341. Closed Online auction Books: Other rarities
4 000 HUF
0 HUF
Tompa Mihály: Virágregék. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 1 t.(díszcímlap)+275 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, hiányzó címlappal.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor