Number of items: 320

17371.

1 000 HUF
Szép Ernő: Valentine. Regény. Zádor István rajzaival. Bp., é.n. Singer és Wolfner. Illusztrált papírkötésben, félvászon védőborítóval
17372.

1 000 HUF
Szitnyai Zoltán: Magyar Titok. München, é.n., Mikes Kelemen Kiadóvállalat, (Ledermüller Olivér-ny.), 30 p. Kiadói papírkötés.
17373.

1 200 HUF
17374.

1 000 HUF
17375.

800 HUF
17376.

1 000 HUF
Magyar könyvtár XXVI. kötete: Kipling, Gorkij, Jókai, Schiller és mások műveivel. Bp., é.n. Lampel Egészvászon sorozatkötésben.
17377.

800 HUF
17378.

1 000 HUF
Lestyán Sándor: Kiskutya, nagykutya. Vadas Ernő egészoldalas fekete-fehér fotóival. Bp.,1941,Dr. Vajna és Bokor. Kiadói papírkötés, kiadói kopott papír védőborítóban, a papír védőborító leszakadt.
17379.

1 800 HUF
Rexa Dezső: Kazinczy Napoleon és Mária Lujza menyegzőjére. Két hasonmással. Kazinczy Ferenc: A nagyság és szépség diadalma. Gyoma, 1932, Kner Izidor, 24+8 p.+ 4 t. Kiadói papírkötés, jó állapotban.  Számozott (240/270), és a szerző (Rexa Dezső (1872-1964) irodalomtörténész, levéltáros, helytörténész, nyelvész) által aláírt és dedikált példány, dátumozva.
17380.

Rexa Dezső: Kazinczy Napoleon és Mária Lujza menyegzőjére. Két hasonmással. Kazinczy Ferenc: A nagyság' és szépség diadalma. Gyoma, 1932, Kner Izidor, 24+8 p.+ 4 t. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Számozott (240/270), és a szerző (Rexa Dezső (1872-1964) irodalomtörténész, levéltáros, helytörténész, nyelvész) által aláírt és dedikált példány, dátumozva.

10 000 HUF
27,03
29,41
17381.

6 000 HUF
Juhász Vilmos: Nyersanyagháború. Bp., Dante. Kiadói félvászon kötés, enyhén kopottas állapotban.
17382.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF