Books: Other rarities Number of items: 320
1918628
17299
341
Other collectibles
Bánffy Miklós: És hijjával találtattál. I-II. kötet. Kolozsvár,én., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
2 600 HUF
1923623
17300
341
Other collectibles
Cserzy Béla: Késő aratásom. Szeged, 1928, Endrényi Lajos. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
1 400 HUF
1918645
17301
341
Other collectibles
3 000 HUF
1923672
17302
341
Other collectibles
Erdős Renée: Beszerkesztett utak. Ősök és ivadékok III. rész. Bp., é.n, Dick Manó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel. A szerző által aláírt.
1 600 HUF
1923712
17303
341
Other collectibles
2 000 HUF
1923682
17304
341
Other collectibles
Kosztolányi Dezső (szerk.): A Pesti Hírlap nyelvőre. Bp., é.n., Légrády Testvérek. Átkötött félvászon-kötésben.
1 000 HUF
1923259
17305
341
Other collectibles
Zdzislaw Nowak: 50 táblás játék. Fordította: Hanák D. Péter. Bp.,1982, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
1916929
17306
341
Other collectibles
Engels Frigyes: Anti-Dühring./Anti-Proudhon. Anti-Dühring. (Dühring úr forradalmasítja a tudományt.) Fordította: Dr. Kemény György. Anti-Proudhon. (A filozófia nyomorúsága. Világosság könyvtár. Bp.,én.,Népszava,(Világosság-ny.),306+2+142 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
2 600 HUF
1917229
17307
341
Other collectibles
1943-1944 Nemzeti Könyvtár 5 kötete:
Ady Endre: Ifjú szívekben élek. (113. sz.), Jankovich Ferenc: Forr a világ. (109-110. sz.), Asztalos Miklós: És seregek támadtak. (115. sz.), Bibó Lajos: A láp. (114. sz.), Ijjas Antal: Pázmány a nemzetpolitikus. (111-112. sz.) Bp., Stádium. Kiadói papírkötés, változó állapotban, kissé kopott borítókkal.
1 400 HUF
1917242
17308
341
Other collectibles
1933 Krúdy Gyula: Váciutcai szép napok. - -posthumus regénye. Bp., Révai, 24 p. Nyíl. Szépirodalmi Hetilap. Szerk: Dr. Szántó Andor. 1933. jún. 29. III. évf. 26. sz. (109. regény.) Első kiadás. Ritka!
1 000 HUF
1916969
17309
341
Other collectibles
A film krónikája. Bp., 1995, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
3 000 HUF
1922290
17310
341
Other collectibles
Szécsi Ferenc: Szállóigék. Az irodalomban, sajtóban és köznyelvben használt... Bp., Universum egészvászon kötésben nylonozással
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035