Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 76

Jávorka Sándor: A magyar flóra kis határozója. Bp., 1926, Studium. XXXV+324+XLVII p. A rajzokat Csapody Vera készítette. 46 táblán több mint 1000 rajzzal. Korabeli félvászon kötésben
16877.

4 000 HUF
Kenyeres Balázs: A törvényszéki orvostan tankönyve. 1-2. köt. Bp. 1925-1926. Universitas. 400 l. 2 sztl. lev.; 496 l. 247 mm. Félvászon-kötésben. Címlapok nélkül
16878.

1 000 HUF
16879.

4 200 HUF
11,35
12,35
16880.

6 000 HUF
Sztrókay Kálmán: A fizika úttörői. Bp., 1939, Dante. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban + Jeans, James: A csillagos ég titkai. Bp., 1937, Dante. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
16881.

1 000 HUF
Jakubinyi György: Éveid nem érnek véget. Rövid időszámítástan. Kolozsvár, 2010, Verbum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16882.

800 HUF
16883.

1 000 HUF
Scheiner, J.: Népszerű asztrofizika. Bp., 1916, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
16884.

1 000 HUF
Verg, Erik: Meilensteine. Leverkusen, 1988, Bayer AG. Vászonkötésben, papír védőtokkal, jó állapotban.
16885.

1 000 HUF
16886.

1 600 HUF
16887.

2 800 HUF
7,57
8,24
16888.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF