14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Vámbéry Ármin: A magyarság keletkezése és gyarapodása. Bp., 1895, Franklin, 408 p. Első kiadás. Későbbi félvászon-kötés, megerősített gerinccel, kissé kopott borítóval, tulajdonosi névbélyegzővel, de belül egyébként jó állapotban.