Maps

Number of items: 70

cca 1772 Guillaume Delisle (1675-1726)(rajzolta)-Lotter, Georg Friedrich (1744-1801)(metszette): Tabula Hungaria et Regionum, quae praeterea ab ea dependent, Delineata juxta magnum numerum anotationum et mappas manuscriptas ver imressas, Correcta per Observationes Comitis Marsilii et non nullorum aliorum, Per G. de LIsle, Geographum Academiae Reg.: Scientiarum apud Tob: Conr: Lotter Geogr. Aug. Vind. Augsburg, Tobias Conrad Lotter, színezett rézmetszet, üvegezett fa keretben, foltos, fent kis sérüléssel és hiánnyal, hajtásnyommal, 47x59 cm
12730.

30 000 HUF
81,08
88,24
cca 1950 Budavár térkép és helyszínrajz nagyméretű másolata. . 150x64 cm
12731.

1 000 HUF
1952 Budae ac Pesti ichnographica Descriptio, rajzolta Horler Ferenc XVII. század végi eredeti után, 48x125 cm.
12732.

1 000 HUF
1952 Horler Ferenc által rajzolt és másolt Budavár térkép és helyszínrajz. Plan de La Cille et Chateau de Bude 1637 110x45 cm
12733.

1 000 HUF
Rónai András: Atlas of Central Europe. Bp., 1993, Society of St. Steven - Püski Publishing House. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
12734.

12 000 HUF
32,43
35,29
cca 1950 A pesti városfal látható részeinek bemutatás térképen 100x60 cm
12735.

1 000 HUF
cca 1939-1944 A világháború főhadszínterei, II világháborús újságmelléklet, 38x55 cm.
12736.

1 000 HUF
cca 1700 Johann Baptist Homann (1664-1724): Tabula Aquitaniae complectens gubernationem Guiennae et Vasconiae exhibita, színezett rézmetszet, Nürnberg, hajtásnyomokkal, kicsit foltos, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 57,5×48 cm  cca 1700 Johann Baptist Homann (1664-1724): Tabula Aquitaniae complectens gubernationem Guiennae et Vasconiae exhibita, coloured copper etching, Nürnberg, with folding lines and small stains, framed, 57,5×48 cm
12737.

24 000 HUF
64,86
70,59
1828 [Le Sage (Emmanuel-Augustin-Dieudonné-Joseph de Las Cases (1766-1842))]: Historische Weltkarte, litográfia, Carlsruhe, J. Velten, körbevágott, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30x56 cm, keret: 49x76 cm
12738.

8 000 HUF
12739.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF