Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 19

Ausztria 1889. RUDOLF PRZ. V. OESTR. / ZUR ERINNERUNG 30. JAN. 1889 Br temetési emlékérem, füllel, szalag nélkül (27mm) T:2- Austria 1889. RUDOLF PRZ. V. OESTR. / ZUR ERINNERUNG 30. JAN. 1889 Br obituary medallion with ear, without ribbon (27mm) C:VF
30775.

Ausztria 1889. "RUDOLF PRZ. V. OESTR. / ZUR ERINNERUNG 30. JAN. 1889" Br temetési emlékérem, füllel, szalag nélkül (27mm) T:2- Austria 1889. "RUDOLF PRZ. V. OESTR. / ZUR ERINNERUNG 30. JAN. 1889" Br obituary medallion with ear, without ribbon (27mm) C:VF

1 000 HUF
30776.

1 400 HUF
Ausztria DN Austria-Österreich-Autriche - Zum Glück gibts Österreich / Österreich jelzett Ag emlékérem, eredeti ÖSTERREICHMEDAILLE tokban (14,98g/0.925/35mm) T:1 (eredetileg PP) patina  Austria ND Austria-Österreich-Autriche - Zum Glück gibts Österreich / Österreich hallmarked Ag commemorative medallion in original ÖSTERREICHMEDAILLE case (14,98g/0.925/35mm) C:UNC (originally PP) patina
30777.

Ausztria DN "Austria-Österreich-Autriche - Zum Glück gibts Österreich / Österreich" jelzett Ag emlékérem, eredeti "ÖSTERREICHMEDAILLE" tokban (14,98g/0.925/35mm) T:1 (eredetileg PP) patina Austria ND "Austria-Österreich-Autriche - Zum Glück gibts Österreich / Österreich" hallmarked Ag commemorative medallion in original "ÖSTERREICHMEDAILLE" case (14,98g/0.925/35mm) C:UNC (originally PP) patina

4 000 HUF
Belgium 1910. Souvenir de lExposition Al medál a brüsszeli világkiállításról füllel és PIRARI(?) gyártói jelzéssel. Szign.: E. Van Rolleghem (29x30mm) T:2-,3 Belgium 1910. Souvenir de lExposition Al medal from the Worlds fair of Brussels with ear and PIRARI(?) makers mark. Sign.: E. Van Rolleghem (29x30mm) C:VF,F
30778.

Belgium 1910. "Souvenir de l'Exposition" Al medál a brüsszeli világkiállításról füllel és "PIRARI(?)" gyártói jelzéssel. Szign.: E. Van Rolleghem (29x30mm) T:2-,3 Belgium 1910. "Souvenir de l'Exposition" Al medal from the World's fair of Brussels with ear and "PIRARI(?)" makers mark. Sign.: E. Van Rolleghem (29x30mm) C:VF,F

1 400 HUF
Belgium 1914. G. C. Rutten O.P. / Algemeen Sekretariaat der Christene Beroepsvereenigingen van Belgie 1904-1914 kétoldalas Br emlékérem (30mm) T:2 Belgium 1914. G.C. Rutten O.P. / Algemeen Sekretariaat der Christene Beroepsvereenigingen van Belgie 1904-1914 double-sided Br commemorative medallion (30mm) C:XF
30779.

Belgium 1914. "G. C. Rutten O.P. / Algemeen Sekretariaat der Christene Beroepsvereenigingen van Belgie 1904-1914" kétoldalas Br emlékérem (30mm) T:2 Belgium 1914. "G.C. Rutten O.P. / Algemeen Sekretariaat der Christene Beroepsvereenigingen van Belgie 1904-1914" double-sided Br commemorative medallion (30mm) C:XF

1 000 HUF
30780.

800 HUF
Csehszlovákia 1932. Palace Sanatorium Cup III / Novy Smokovec Br emlékplakett eredeti dísztokban, mellette 4db jelvény (56x80mm) T:1-,2  Czechoslovakia 1932. Palace Sanatorium Cup III / Novy Smokovec Br commemorative plaque in original case with 4pcs of badges (56x80mm) C:AU,XF
30781.

Csehszlovákia 1932. "Palace Sanatorium Cup III / Novy Smokovec" Br emlékplakett eredeti dísztokban, mellette 4db jelvény (56x80mm) T:1-,2 Czechoslovakia 1932. "Palace Sanatorium Cup III / Novy Smokovec" Br commemorative plaque in original case with 4pcs of badges (56x80mm) C:AU,XF

1 200 HUF
Franciaország 1931. 75 éves az Európai Duna Bizottság Br emlékérem. Szign.: Lucien Bazor (71mm) T:1-  France 1931. 75th Anniversary of the European Danube Commission Br medallion COMMISSION EUROPEENNE DU DANUBE 1856 - 1931 / INAUGURATION DES NOUVELLES DIGUES DE SOULINA MCMXXXI. Sign.: Lucien Bazor (71mm) C:AU
30782.

Franciaország 1931. "75 éves az Európai Duna Bizottság" Br emlékérem. Szign.: Lucien Bazor (71mm) T:1- France 1931. "75th Anniversary of the European Danube Commission" Br medallion "COMMISSION EUROPEENNE DU DANUBE 1856 - 1931 / INAUGURATION DES NOUVELLES DIGUES DE SOULINA MCMXXXI". Sign.: Lucien Bazor (71mm) C:AU

4 000 HUF
9
30783.

6 500 HUF
17,57
19,12
30784.

3 000 HUF
Németország / Weimar Köztársaság ~1923. LABOR LIBERTAS / STUDENTENTALER - WIRTSCHAFTSHILFE DER DEUTSCHEN STUDENTENSCHAFT kétoldalas Meissen-i porcelán emlékérem, eredeti tokban, a tok belső részén egy helyen elengedett a ragasztás T:1- Germany / Weimar Köztársaság ~1923. LABOR LIBERTAS / STUDENTENTALER - WIRTSCHAFTSHILFE DER DEUTSCHEN STUDENTENSCHAFT double-sided porcelain medallion in original case, at the inner part in one place the glue lost its adhesion C:AU
30785.

Németország / Weimar Köztársaság ~1923. "LABOR LIBERTAS / STUDENTENTALER - WIRTSCHAFTSHILFE DER DEUTSCHEN STUDENTENSCHAFT" kétoldalas Meissen-i porcelán emlékérem, eredeti tokban, a tok belső részén egy helyen elengedett a ragasztás T:1- Germany / Weimar Köztársaság ~1923. "LABOR LIBERTAS / STUDENTENTALER - WIRTSCHAFTSHILFE DER DEUTSCHEN STUDENTENSCHAFT" double-sided porcelain medallion in original case, at the inner part in one place the glue lost its adhesion C:AU

1 000 HUF
NDK DN 3db klf porcelán emlékérem dísztokban, hátoldalán Weimar-Kobalt jelzés (64mm) T:1 GDR ND 3pcs of diff porcelain commemorative medallions in original case, with Weimar-Kobalt marking on reverse (64mm) C:UNC
30786.

NDK DN 3db klf porcelán emlékérem dísztokban, hátoldalán "Weimar-Kobalt" jelzés (64mm) T:1 GDR ND 3pcs of diff porcelain commemorative medallions in original case, with "Weimar-Kobalt" marking on reverse (64mm) C:UNC

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF