Franciaország DN vegyes jelvény és kulcstartó tétel, 12xklf jelvény és kitűző valamint 2xklf kulcstartó és 2xklf emlékveret T:vegyes
France ND mixed badge and keychain lot, 12xdiff badges and pins, 2xdiff keychains and 2xdiff medallions C:mixed
Német Harmadik Birodalom ~1930-1940. Lövész kitüntetés, zománcozott jelvény szalagon, hátoldalán "E. SCHMIDHAUSSLER PFORZHEIM" gyártói jelzéssel T:1-,2
German Third Reich ~1930-1940. Shooting decoration, enamelled badge with ribbon, with "E. SCHMIDHAUSSLER PFORZHEIM" makers mark on back C:AU,XF
Német Harmadik Birodalom 1938. "7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (Július 7-10. Kézilabda Világbajnokság Berlin 1938)" Boda György válogatott kézilabdás hagyatékából származó Br díjérem, az első nagypályás, szabadtéri Kézilabda Világbajnokságról. Szign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + Boda György portréja üvegezett keretben valamint három-három fénykép és újságkivágás T:1-,2 / German Third Reich 1938. "7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (July 7-10th Handball World Championship Berlin 1938)" from the legacy of György Boda member of the National Team, Br award medallion from the first large, open field Handball Championship. Sign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + portrait of György Boda in glass frame and three-three photos and newspaper cutouts C:AU,XF
Németország 1993. "40 Jahre - Lions International" aranyozott, részben festett kitűző (14x23mm) T:1-
Germany 1993. "40 Jahre - Lions International" gilt pin, partially painted (14x23mm) T:AU
Vatikán 1917. "BENEDICTUS QUI DENIT M NOMINE DOMINI" Br jelvény (28x43mm) T:2
Vatican 1917. "BENEDICTUS QUI DENIT M NOMINE DOMINI" Br badge (28x43mm) C:XF
DN "Világifjúsági és diáktalálkozó - Nemzetközi Ifjúsági Sportesemények" zománcozott és aranyozott fém jelvény (33mm) T:1-,2
ND "World Festival of Youth and Students - Youth International Sporting Events" enamelled and gold plated metal badge (33mm) C:AU,XF