Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 76

1942. A középiskolai sport értékes támogatásáért 1942. VI. 15. Kisok / Dulce et decorum este pro patria mori fém sportplakett eredeti tokban (98x64mm) T:2
30848.

2 400 HUF
1943. IX. Nemzetközi Balatoni Sporthét a Levente szervezet Zn lemez gomblyukjelvénye. Szign.: MASEFSZKY (22x31mm) T:2  Hungary 1943. 9th International Week of Sports at Lake Balaton Zn sheet metal buttonhole badge of Hungarian Youth Paramilitary Group Levente. Sign.: MASEFSZKY (22x31mm) C:XF
30849.

3 000 HUF
1945-1956. Kiváló Dolgozó zománcozott fém jelvény (26mm) T:2 kicsit kopott zománc
30850.

1945-1956. "Kiváló Dolgozó" zománcozott fém jelvény (26mm) T:2 kicsit kopott zománc

1 000 HUF
1949. L.E.B.O.Sz. részben aranyozott, fém asztalitenisz plakett (79x55mm) T:2 patina
30851.

1949. "L.E.B.O.Sz." részben aranyozott, fém asztalitenisz plakett (79x55mm) T:2 patina

1 000 HUF
1951(?) Vasas Izzó SK zománcozott, aranyozott fém kitűző, hátoldalán REMPO LIPTOV gyártói jelzéssel (15mm) T:1-
30852.

1951(?) "Vasas Izzó SK" zománcozott, aranyozott fém kitűző, hátoldalán "REMPO LIPTOV" gyártói jelzéssel (15mm) T:1-

1 400 HUF
~1953. Magyar Népköztársaság Bajnokságai / OTSB 50-100 M.N.CS. II. fém díjérem szalagon, eredeti tokban (30mm) T:2
30853.

~1953. "Magyar Népköztársaság Bajnokságai / OTSB 50-100 M.N.CS. II." fém díjérem szalagon, eredeti tokban (30mm) T:2

1 600 HUF
1957. A Magyar Népköztársaság Érdemes Művésze jelzett Ag kitüntetés, eredeti mellszalaggal, eredeti dísztokban (24mm) T:1 Hungary 1957. Title for the Artist of Merit of the Hungarian Peoples Republic hallmarked Ag decoration, on original ribbon, in original case (24mm) C:UNC NMK.: 541
30854.

1957. "A Magyar Népköztársaság Érdemes Művésze" jelzett Ag kitüntetés, eredeti mellszalaggal, eredeti dísztokban (24mm) T:1 Hungary 1957. "Title for the Artist of Merit of the Hungarian People"s Republic" hallmarked Ag decoration, on original ribbon, in original case (24mm) C:UNC NMK.: 541

15 000 HUF
40,54
44,12
13
1959. Lékai 12. évfolyamos iskola zománcozott kitűző (17x26mm) T:2
30855.

1959. "Lékai 12. évfolyamos iskola" zománcozott kitűző (17x26mm) T:2

1 000 HUF
1959-1960. Belügyi Sport Bajnokság - Középdöntő részben festett, aranyozott és bronzozott Al jelvény (4xklf) T:1-,2
30856.

1959-1960. "Belügyi Sport Bajnokság - Középdöntő" részben festett, aranyozott és bronzozott Al jelvény (4xklf) T:1-,2

1 200 HUF
11
~1960-1970. Hűség a néphez, hűség a párthoz zománcozott kitüntető jelvény. Szign.: Ságvári T:2
30857.

~1960-1970. "Hűség a néphez, hűség a párthoz" zománcozott kitüntető jelvény. Szign.: Ságvári T:2

2 000 HUF
1965. BHSB. II. Bajn. Championad - Budapest 1965 zománcozott jelvény (36x36mm) T:1-
30858.

1965. "BHSB. II. Bajn. Championad - Budapest 1965" zománcozott jelvény (36x36mm) T:1-

1 000 HUF
15
~1966. Vöröskő 1966 zománcozott fém jelvény (19x27mm) T:1- kis patina
30859.

~1966. "Vöröskő 1966" zománcozott fém jelvény (19x27mm) T:1- kis patina

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF