Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 76
1909200
30824
340
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1900. "Magyar Mérnök- és Építész Egylet" zománcozott Br gomblyukjelvény (35mm) T:2
3 000 HUF
1909188
30825
340
11000
Numismatics
~1910. "Koronás Vöröskereszt" zománcozott jelvény, hátlapon "ERDÉLY ÉS SZABO MŰSZERGYÁRA BUDAPEST" gyártói jelzéssel (~38x48mm) T:2 patina
11 000 HUF
1893400
30826
340
Numismatics
10 000 HUF
1909185
30827
340
11000
Numismatics
1920-1944. "Koronás Vöröskereszt" zománcozott nővér jelvény "MORZSÁNYI BUDAPEST VÁCI UTCA 36" gyártói jelzéssel (38x49mm) T:2- zománchiba, ph.
11 000 HUF
1909287
30828
340
Numismatics
Szamosi Soós Vilmos (1885-1972) 1920. "Magyar Nemzeti Szövetség 1919" Br jelvény (27mm) T:2 Hungary 1920. "Hungarian National Association 1919" Br badge with membership card. Sign.: Vilmos Szamosi Soós (27mm) C:XF
HP 4959.
1 400 HUF
1909410
30829
340
Numismatics
~1920-1930. "Civitas Fidelissima" Sopron város címerét ábrázoló zománcbetétes jelvény (25,5x30,5mm) T:2
3 000 HUF
1873439
30830
340
Numismatics
~1920-1930. "Buda Lövész Egylet" zománcozott, aranyozott jelvény szalaggal (55x42mm) T:2 kopott zománc
6 000 HUF
1909808
30831
340
Numismatics
Nyitray Dániel (1890-1971) 1921. "A Magyar Athletikai Szövetség Északi kerülete" ezüstözött fém sportérem füllel (35mm) T:2 patina
1 400 HUF
1911586
30832
340
Numismatics
~1926. "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége 1926" Br sportérem szalagon (45x31mm) T:2
2 600 HUF
1912774
30833
340
11000
Numismatics
1930. "XIX. F.I.F.A. CONGRESSUS BUDAPEST - M.L.SZ. (Magyar Labdarúgók Szövetsége)" zománcozott Br gomblyukjelvény, "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ ÚT 5" gyártói jelzéssel (29x37mm) T:1-,2
11 000 HUF
1909196
30834
340
Numismatics
~1930. "Magyar Vasúti és Hajózási Klub" zománcozott Br gomblyukjelvény, "HIRSCHLER ÉS FRÖMEL BUDAPEST" gyártói jelzéssel (32mm) T:2
3 000 HUF
1909527
30835
340
Numismatics
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. "Sanctus Emericus / Az ország ereje a tiszta ifjuság" Szent Imrét ábrázoló Br jelvény "LUDVIG" gyártói jelzéssel (30mm) + ~1930. "Trianon" festett Br kitűző (31x21mm) T:2 Trianon kitűző tű nélkül The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035