19001. 340. Closed Online auction Jewellery
15 000 HUF
0 HUF
Antik ezüst(Ag) gombok, 4 db, jelzett, horpadással, sérüléssel, d: 2,5 cm, nettó: 53,4 g
Photo of the item taken by : turóczi_márk