15004.
340. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Benyó Endre - Erdélyi Tibor: Matyóföld, a híres Mezőkövesd. A M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Gazdasági Szakkönyvei 52. sz. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, lapok széle foltos.