4 200 HUF
11,35 EUR, 12,35 USD
Gáspárné Dávid Margit: Csöppike kalandjai Párisban. Geiger Richárd rajzaival. Bp.,1926, Nova,(Újságüzem-ny.), 141+1+2 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, ajándékozási sorokkal.