90 000 HUF
243,24 EUR, 264,71 USD
Arany János balladái - Zichy Mihály rajzaival. Bp, é.n. (1890k.) Ráth Mór (Hornyánszky ny.) I- II.kötet 10-10 balladával, kőnyomatos illusztrációkkal. Nagyméretű, rendkívül mutatós album. Dúsan aranyozott, festett, egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. A gerinc sérült, néhány, képet elválasztó hártyapapír hiányos, kevés kis folt néhány lapon, egyébként jó állapotban