10642.
339. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Szekeres Ferenc(1952-): Ex libris Réthy István. Rézkarc, papír, jelzett, 8,5x6,5 cm