10604.
339. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
Nagy Árpád Dániel(1922-1985): Ünnepek, 4 db ex libris. Rézkarc, papír, jelzett, 5x3,5 és 6x9 cm között