10592.
339. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Lorentz May(?-?): Ex librisek, 5 db. Színes rézkarc, papír, jelzett, 7x4,5 cm