10687.
339. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
4 litván ex libris Kmieliauskas, Antanas, Kisarauskas Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplates 9x6, 9x13 cm