19066. 339. Closed Online auction Jewellery
5 000 HUF
0 HUF
Ezüst(Ag) részben aranyozott fűszerkanál, monogramos, 2 db, jelzett, h: 7,6 cm, nettó: 16,8 g
Photo of the item taken by : turóczi_márk