19049. 339. Closed Online auction Jewellery
1 600 HUF
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, apró kövekkel, állítható hosszúság, jelzett, h: 18,5-21 cm, bruttó: 5,3 g
Photo of the item taken by : turóczi_márk