Books: Tales

Number of items: 78

A(lan) A(lexander) Milne: Micimackó kuckója. Fordította: Karinthy Frigyes. Ernest H. Shepard képeivel. Bp.,é.n.,Kossuth,(Athenaeum-ny.), 127+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.
17301.

5 000 HUF
16,34
18,80
Gaal Mózes: Hún és magyar mondák. Gyulai László rajzaival. Bp.,[1930], Franklin-Társulat, 215 p. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, névbejegyzéssel, pár lap sarkán hiánnyal, két lap kijár (87/88.,89/90.)
17302.

4 600 HUF
15,03
17,29
17303.

4 000 HUF
13,07
15,04
Sebestyén Ádám: Bukovinai székely népmesék. I. kötet. Fábián Ágostonné meséi. Rónai Béla: A bukovinai székelyek nyelvéről. c. tanulmányával és szójegyzékkel. A jegyzeteket Dr. Kovács Ágnes írta. Szekszárd, 1979, Tolna Megyei Könyvtára, 392 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 5000 példányban.
17304.

3 000 HUF
9,80
11,28
Bánfi János: Egyszer volt, hol nem volt... Bp., ,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, kissé laza fűzéssel.
17305.

4 800 HUF
15,69
18,05
17306.

2 000 HUF
6,54
7,52

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

339. Auction:
Payment deadline is 22 February

340. Auction:
From 12 February  to 21 February
Payment deadline is 8 March
Seeing: From 18 to 21 February

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.