Books: Judaica

Number of items: 12

Munkácsi Ernő: Miniatúraművészet Itália könyvtáraiban. Héber kódexek. Bp., é. n., Országos Magyar Zsidó Múzeum. Hiányzó gerincű, részben elváló papírkötésben.
17201.

5 000 HUF
15,92
17,67
Szentírás a család és az iskola részére. III. kötet. A prófétiai könyvek utóbbi része Benedek Kata rajzaival. Szerk:: Dr. Frenkel Bernát. Szerkesztői kiadás. Bp.,é.n., Révai. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17202.

1 800 HUF
5,73
6,36
Szentírás a család és az iskola részére. IV. kötet. A prófétiai könyvek utóbbi része Benedek Kata rajzaival. Szerk:: Dr. Frenkel Bernát. Szerkesztői kiadás. Bp.,é.n., Globus. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval.
17203.

1 800 HUF
5,73
6,36
17204.

4 000 HUF
12,74
14,13
Nordau, Max: Doktor Kohn. Dráma négy felvonásban. Kolozsvár, 1920, Erdélyi Zsidó Kiadótársaság Rt. Sérült papírkötésben.
17205.

3 000 HUF
9,55
10,60
Allerhand, Jacob: A zsidóság története. Az első szentély pusztulásától a Talmud lezárásáig bibliai bevezetéssel. Fordítottaa: Lichtmann Tamás. Bp., 1988, MIOK. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17206.

1 600 HUF
5,10
5,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

351. Auction:
Payment deadline is 16 August

352. Auction:
From  6 to 15 August
Payment deadline is 30 August
Viewing: From 12 to 15 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.