Books: Architecture, Art

Number of items: 228

2001 20. századi művészet kortárs magyar írók gyűjteményéből. Bp., 2001, Kassák Múzeum, 20 p.  Az utolsó lapon, Kalász Márton (1934-) költő, író, műfordító, egyetemi tanár, Gyurkovics Tibor (1931-2008) költő, író, pszichológus, Juhász Ferenc (1928-2015) költő, Orbán Ottó (1936-2002) költő, esszéíró, műfordító, Jánosy István (1919-2005) író, költő, műfordító, Gergely Ágnes (1933-) magyar költő, prózaíró, esszéista, műfordító aláírásaival.
16711.

1 200 HUF
3,90
4,36
16712.

1 200 HUF
3,90
4,36
16713.

1 200 HUF
3,90
4,36
16714.

1 000 HUF
3,64
B. Supka Magdolna: Aba-Novák Vilmos. Bp., 1971, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16715.

1 000 HUF
3,64
1983-1987 Szász Endre kiállítási katalógusa. Vigadó Galéria. 1983. március 18-április 17.+ Gorka Lívia kiállítási katalógusa. 1987. szept. 25-okt. 22. Vigadó Galéria.
16716.

1 200 HUF
3,90
4,36

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

343. Auction:
Payment deadline is 19 April

344. Auction:
From 16 to 25 April
Payment deadline is 10 May
Seeing: From 23 to 25 April

31. Mayor auction
Seeing: From 29 April to 11 May

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.