Books: Architecture, Art

Number of items: 228

Harangozó Márta: Varga Imre. Bp.,1989, Rézkarcoló Művészek Alkotóközösségének Kiadása. Kiadói nylon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16771.

800 HUF
1939 Kovács Gusztáv (1895-1969): Válasz Kozma Miklós: Hozzászólás a játékfilmgyártás válságához. című röpiratára. Bp.,1939, Aurora-ny.], 18 p. Átkötött papírkötés, a címlapja hiányzik.
16772.

1 000 HUF
Szana Tamás: Magyar művészek. Műtörténelmi vázlatok képekkel. Bp., 1887, Révai, 8+251+5 p.+15 t. (Műmellékletek.) Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. A kötetben Munkácsy Mihály, Benczur Gyula, Zichy Mihály, Mészöly Géza, Jankó János, Aggházy Gyula és mások illusztrációival. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, javított gerinccel, foltos, nagyrészt hiányzó hártyapapírokkal.
16773.

4 000 HUF
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés,kis sérüléssel a gerincen, az elülső borítón lévő címke sérült, 16-17. oldalak között picit sérült kötéssel.
16774.

2 200 HUF
5,95
6,47
Rados Jenő: Magyar oltárok. Bp., 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben. Jó állapotban. Papír védőborítóval (szakadások)
16775.

2 800 HUF
7,57
8,24
16776.

1 000 HUF
Egry Mária: Sváby Lajos. Bp., 1987. Fűzve, papírkötésben. (a fűzés elvált), Bán András: Gyulai Líviusz (Corvina műterem) Bp., 1987. Fűzve, papírkötésben
16777.

1 000 HUF
Muther Richard: A festőművészet története. Fordította Lengyel Géza. Függelék: Lyka Károly: Magyar képírás. Budapest, é.n., Révai Testvérek. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben, jó állapotban
16778.

3 000 HUF
Markó. A bevezető tanulmányt írta és a képeket válogatotta: Szvobda Dománszky Gabriella. Bp.,2004,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16779.

2 200 HUF
5,95
6,47
16780.

5 000 HUF
16781.

1 200 HUF
Kovács Margit Gyűjtemény. Szerk.: Petényi Katalin. Szentendre,1976, Pesti Magyar Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés.
16782.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF