Number of items: 332

A pesti művelt társalgó. Nélkülözhetetlen kézikönyv mindazok számára, kik a társas életben szerepelni akarnak,s a társaságokban magukat megkedveltetni óhajtják. Legnagyobb részben saját tapasztalata folytán szerzé egy pesti arszlán (K. J.). Bp.,[1898], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), VIII+511 p. Hetedik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kijáró elülső szennylappal.
17581.

3 600 HUF
9,73
10,59
Palasovszky Ödön: Csillagsebek. Válogatott versek. Vál. és szerk.: Parancs János. Bp., 1987, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Megjelent 5030 példányban.  Palasovszky Ödön (1899-1980) költő, a magyar avantgárd mozgalom és az aktivista színjátszás egyik legjelentősebb alakjának verses kötete.
17582.

1 000 HUF
Georges Simenon: A szökevény. Fordította: Rónay György. Bp.,1944,Révai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói hiányos, szakadt illusztrált papír védőborítóban.
17583.

1 200 HUF
Diószegi Vilmos: A pogány magyarok. Kőrösi Csoma Kiskönyvtár 4. Bp.,1978, Akadémiai Kiadó. Második, változatlan kiadás. Kiadói papírkötés.
17584.

1 000 HUF
Tengerész szolgálati szabályzat. 1982. Bp.,1982,MAHART. Kiadói papírkötés, javított gerinccel. Megjelent 500 példányban.
17585.

2 000 HUF
A szegények orvosa: Batthyány-Strattmann László. Eisenstadt (Kismarton), 1978, Prugg Verlag. Kiadói papírkötés.
17586.

1 400 HUF
17587.

800 HUF
17588.

1 200 HUF
17589.

1 000 HUF
17590.

1 000 HUF
Lipschiz, O.D.: Deutsch-Russisches Taschenwörterbuch. Moskau, Leipzig, 1969, VEB Verlag Enzyklopädie. + Lochowiz, A.B.: Russisch-Deutsches Taschenwörterbuch. Moskau, Leipzig, 1969, VEB Verlag Enzyklopädie. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban / linen binding, good condition
17591.

200 HUF
0,54
0,59
Hemingway: Az öreg Halász és a tenger. Kondor Béla Illusztrációival. Bp., 1962. Magyar Helikon. Egészvászon kötésben.
17592.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF