Number of items: 332

30. HVG címlapok 1979-2009. Bp, 2009. HVG CD melléklettel. Papír védőborítóval.
17556.

2 000 HUF
Lajos Ferenc-ifj. Hans Holbein: Haláltánc. Ifj. Hans Holbein fekete-fehér illusztrációival. Bp.,(1942), Szépmíves Műhely,(Kiss János-ny.), 86 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti javított kiadói papír védőborítóban. E műből 1500 példány készült, melyből 300 a szerző sajátkezű aláírásával kerül a könyv- és grafika barátok részére. A szerző, Lajos Ferenc (1912-1998) sajátkezű aláírásával.
17557.

Lajos Ferenc-ifj. Hans Holbein: Haláltánc. Ifj. Hans Holbein fekete-fehér illusztrációival. Bp.,(1942), Szépmíves Műhely,(Kiss János-ny.), 86 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti javított kiadói papír védőborítóban. "E műből 1500 példány készült, melyből 300 a szerző sajátkezű aláírásával kerül a könyv- és grafika barátok részére." A szerző, Lajos Ferenc (1912-1998) sajátkezű aláírásával.

2 800 HUF
7,57
8,24
Montágh Imre: Figyelem vagy fegyelem? Az előadói magatartás. Bp.,2008, Holnap. Kiadói papírkötés.
17558.

1 400 HUF
A csehszlovákiai magyar irodalom lexikona 1918-1995. Szerk.: Fónod Zoltán. Pozsony, 1997, Madách-Posonium. Kiadói kartonált papírkötés.
17559.

1 200 HUF
A világ 1200 legjobb anekdotája. Sajtó alá rendezte: Tali Ferenc Lajos. Bp.,é.n., k.n., 312 p. Átkötött egészvászon-kötés, 163/164. oldal restaurált, részben hiányos.
17560.

3 000 HUF
Szép Ernő: Élet, halál. Bp.,1916, Dick Manó, 318+2 p. Korabeli átkötött egészvászon-kötés, az eredeti Falus Elek eredeti illusztrált (elülső) papírborítóját bekötötték, intézményi bélyegzővel.
17561.

4 000 HUF
Szép Ernő: Hetedikbe jártam. A toll mesterei. Bp.,é.n., Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban
17562.

2 000 HUF
Szabó Pál: Nyugtalan élet. Nehéz idők. Bp.,1955, Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. A szerző dedikációjával. Első kiadás.
17563.

1 200 HUF
Imreh Lajos tréfás történetei. A bevezetőt ifj. Imreh Lajos, az utószót Vöő Gabriella írta. Bukarest, 1985, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadozott, kopott papír védőborítóban
17564.

800 HUF
17565.

800 HUF
Nagy zeneszerzők. Az előszót Anthony Hopkins írta. Fordította: Szatmáry Zoltán. Bp.,1995, Etűd. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17566.

3 000 HUF
Ottlik Károly: Protokoll. Viselkedéskultúra. Bp., 2004, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17567.

3 200 HUF
8,65
9,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF