15013.
337. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Benyó Endre - Erdélyi Tibor: Matyóföld, a híres Mezőkövesd. A M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Gazdasági Szakkönyvei 52. sz. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, lapok széle foltos.