17419. 337. Closed Online auction Books: Other rarities
800 HUF
0 HUF
Denise grófnő: A női szépség ápolása. Szabóné Nogáll Janka kísérőlevelével. Bp.,1895, Divat Szalon, 8+173+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, foltos lapszélekkel.
Photo of the item taken by : bak_angéla