Number of items: 341

Nyírő József: Isten igájában. Bp.,1936,Révai. Kiadói foltos halina-kötésben.
18753.

800 HUF
Balassa József: A magyar nyelv. A művelt közösség számára. Bp., 1899. Athenaeum. Festett egészvészon kötésben.
18754.

800 HUF
18755.

1 000 HUF
18756.

1 200 HUF
Agnes Smedley: A vérző Kína. Fordította: Benamy Sándor. A papírborító illusztrációja Ruzicskay György munkája. Bp.,é.n., Epocha.Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborító szakadozott, kissé hiányos.
18757.

800 HUF
Deák Ferenc válogatott munkái. Kiadta, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta Ferenczi Zoltán. Remekírók Képes Könyvtára. Bp.,(1905),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott félvászon-kötés, Leszik-kötés, márványozott lapélekkel, kis kopással a gerincen, jó állapotban.
18760.

800 HUF
Darvas József: Egy parasztcsalád története. Bp.,é.n., Athenaeum, 187+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborító hiányos, javított, egyébként jó állapotban.
18761.

1 400 HUF
18762.

1 200 HUF
Árnyékrajzolatok. Rajzolta Kazinczy Ferenc maga kezével 1784-1814. Összeállította, sajtó alá rendezte, tervezte és gondozta Rexa Dezső. Bp., 1928, Kir. Magyar. Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötés, kopottas borítóval.
18763.

Árnyékrajzolatok. Rajzolta Kazinczy Ferenc maga' kezével 1784-1814. Összeállította, sajtó alá rendezte, tervezte és gondozta Rexa Dezső. Bp., 1928, Kir. Magyar. Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötés, kopottas borítóval.

1 600 HUF
[Maxim] Gorkij: Elmúlt emberek. Tolnai világlapja ajándéka. Bp., 1904, Magyar Kereskedelmi Közlöny, (Beer E. és Társa-ny.), 1+121+8 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói szecessziós illusztrált, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, Kner Vilmos-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel.
18764.

3 600 HUF
9,73
10,59
Feleki Sándor: Vándorfelhők. Sávely Dezső illusztrációival. Bp.,1900, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), (Korvin Testvérek-ny.),198+2 p. Átkötött félvászon-kötés, egy-két lapon ceruza nyomokkal.
18765.

3 600 HUF
9,73
10,59
May Károly: A rabszolgakaraván. Regényes elbeszélés. Átdolgozta: Vida Aladár. Bp., 1913, Athenaeum. Javított gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel. Első magyar kiadás.
18766.

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: