Books: History

Number of items: 175

15863.

3 200 HUF
8,65
9,41
Alan Millard: A bibliai idők kincsei. Bp.,1994,Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15864.

3 600 HUF
9,73
10,59
Subhas Chandra Bose: Égi India. A világhírű hindu szabadságvezér egyetlen könyve a hindu-angol ellentétekről. Fordította: Dr. Balogh Barna. A papír védőborító illusztrációja Toncz Tibor (1905-1979) grafikus munkája. Bp., [1943],Stádum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborító szakadozott, rajta kis hiány.
15865.

1 200 HUF
15866.

4 400 HUF
11,89
12,94
Alexander Sixtus von Reden: Az Osztrák-Magyar Monarchia. Történelmi dokumentumok a századfordulótól 1914-ig. Bp. - Salzburg, 1989, Széchenyi Kiadó - Druckhaus Nonntal Bücherdienst. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, papír védőborítóban.
15867.

2 600 HUF
7,03
7,65
3 történelmi témájú könyv: Gergely-Szász: Kegyezés után. Bp., 1976. Gondolat, Bakay: A magyar államalapítás. Bp., 1978. Gondolat. ; Hunok - Mítoszok és legendák. Bp., é.n. Liliput.
15868.

1 600 HUF
Anonymus Gesta Hungarorum. Bp., 1977. Helikon. + Világnak Virága. Bp., 1986. Európa.
15869.

1 800 HUF
Hóman Bálint-Szekfű Gyula: Magyar történet. I-V. kötet. Bp., 1935-1936, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Második, bővített kiadás. Kiadói félbőr-kötésben, kopott gerincekkel, de belül jó állapotban.
15870.

16 000 HUF
43,24
47,06
Stefano Giuntoli: Pompej. Művészete és története. Firenze, 2001, Bonechi. Rengeteg illusztrációval. Térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés.
15871.

2 800 HUF
7,57
8,24
H. G. Wells: A világ története. (A short history of the world.) Fordította: Laczkó Géza. Bp.,é.n.,Kultura Könyvkiadó és Nyomda Rt. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15872.

2 800 HUF
7,57
8,24
Maurice Paléologue: Eugénie császárné vallomásai. Fordította: Szini Gyula. Bp.,é.n.,Genius. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
15873.

800 HUF
Vipper, R[obert Jurevics]: Rettegett Iván. Moszkva, 1947, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötésben.
15874.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF