Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 38

16955.

8 000 HUF
26,49
30,19
Köves Gábor Zoltán: Hús- (haszon) galamb tartás. Bp.,1946, Athenaeum, 31 p. Kiadói papírkötésben.
16956.

4 800 HUF
15,89
18,11
16957.

2 000 HUF
6,62
7,55
Köves Gábor Zoltán 2 könyve:   Angóranyúl tenyésztése, takarmányozása angóragyapjú fonása, feldolgozása. Bp., 1947, ny.n. VI. kiadás. Kiadó javított gerincű papírkötésben.  Húsnyúl tartás. Bp., 1945, Athenaeum, 30+2 p. Kiadói papírkötés.
16958.

2 800 HUF
9,27
10,57
Johnson W. Sámuel: Miből lesz a termés? Kézi könyv a légkörről és a talajról, a gazdasági növények táplálása szempontjából. Fordította: Balás Árpád, Mendlik Alajos. Bp.,1878, K. M. Természettudományi Társulat, VIII+360 p. Szövegközti fametszetű ábrákkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
16959.

1 600 HUF
5,30
6,04
Váncza receptkönyv. Hogyan készül a jó sütemény. 96p.
16960.

2 000 HUF
6,62
7,55

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

341. Auction:
Payment deadline is 22 March

342. Auction:
From 12 March to 21 March
Payment deadline is 5 April
Seeing: From 18 to 21 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.