Books: Architecture, Art

Number of items: 228

Heinz Mode: A nő az indiai művészetben. Bp., 1970, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16762.

1 000 HUF
Die Deutschen Museen. Szerk.: Dr. Peter Stepan. Dr. Norbert Wolf előszavával. Braunschweig, 1987, Georg Westermann Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16763.

1 200 HUF
Hajnóczi Gyula: Az építészet története. Ókor. Bp.,1969, Tankönyvkiadó. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nylon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban. + Cs. Tompos Erzsébet-Zádor Mihály-Sódor Alajos: Az építészet. Középkor. Bp.,1971, Tankönyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nylon-kötés, apró sérüléssel a gerincen.
16764.

2 800 HUF
7,57
8,24
Lukácsy András: id. Pieter Bruegel: Flamand közmondások. A könyvet tervezte és összeállította: Kass János. Bp., 1973, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16765.

1 600 HUF
A képzőművészet iskolája I-II. kötet. (A festészet, grafika, szobrászattechnikai eljárásai; A rajz, festészet, a grafika és a szobrászat újabb eszközei és eljárásai, a restaurálás, a térábrázolás, a fény- és színtan, a művészeti anatómia). Szőnyi István, Molnár C. Pál, Szobotka Imre, Elekfy Jenő, Varga Nándor Lajos, Ferenczy Béni, Z. Gács György, Kocsis Imre, Vilt Tibor, Kákay Szabó György, Illés János, Gulyás Dénes, és Barcsay Jenő írásaival. Szerk.: Solymár István. Képzőművészeti Zsebkönyvtár. Bp., 1976-1977,Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16766.

1 200 HUF
9
16767.

1 000 HUF
Gerő László: Régi orosz építészet. Bp.,1977, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16768.

1 200 HUF
Lyka Károly: Képek, szobrok. Bp., 1935, Singer és Wolfner. Fekete-fehér egészoldalas és szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
16769.

1 200 HUF
Dr. Geszler Ödön: Másfél évszázad az óbudai kékfestők és textilnyomók között. A pamutkészítőgyár története 1826-1976. I-II. kötet. Bp., 1976, Pamutkészítőgyár. Kiadói kopott papírkötésben, de belül jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
16770.

1 000 HUF
Ipartelepek építészete IV. kötet. Szerk.: Dr. Rados Kornél. Bp.,1969, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel, jó állapotban.
16771.

2 800 HUF
7,57
8,24
Wurzbach Alfred von,: Die französischen Maler des achtzehnten Jahrhunderts. Eine Sammlung ihrer bedeutendsten Werke. Stuttgart, (1879) Paul Neff,  Díszes, aranyozott egészvászon kötésben. 60 táblával. néhány kopástól eltekintve szép állapotban / In full linen binding, in nice condition 47x34 cm
16772.

3 000 HUF
Dr. Eugen Holländer: Die Karikatur und Satire in der Medizin. Stuttgart, 1905, Ferdinand Enke. Német nyelven. Számos illusztrációval. Javított gerincű félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, egy lap kijár.
16773.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF