Books: Architecture, Art

Number of items: 228

16726.

30 000 HUF
96,77
109,49
Speer, Albert: Az új német építőművészet. Neue deutsche Baukunst. Nerlin, 1940, Volk und Reich Verlag. Korrektúranélküli kefelenyomat. El nem adható. bélyegzéssel. Vászonkötésben, jó állapotban.
16727.

Speer, Albert: Az új német építőművészet. Neue deutsche Baukunst. Nerlin, 1940, Volk und Reich Verlag. "Korrektúranélküli kefelenyomat. El nem adható." bélyegzéssel. Vászonkötésben, jó állapotban.

16 000 HUF
51,61
58,39
16728.

10 000 HUF
32,26
36,50
1903 The Studio an Illustrated Magazine- of Fine & Applied Art. XXIX. Volume, 312 p. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés. Angol nyelvű, művészeti folyóirat, számos érdekes írással, egészoldalas fekete-fehér, és részben színes táblákkal, gazdag szövegközti képanyaggal illusztrálva. Közte James Abbott McNeill Whistler (1834-1903): Portrait Study in Pastel c. munkájának Thomas Robert Way (1861-1913) általi litografált reprodukciójával, 28x19 cm Jó állapotban.   /1903 The Studio an Illustrated Magazine- of Fine & Applied Art. XXIX. Volume, 312 p. With many interesting writings, and lot of photos. Linen-binding, with little bit worn cover.  With: James Abbott McNeill Whistler (1834-1903): Portrait Study in Pastel. Reproduced in Lithography by Thomas Robert Way (1861-1913), 28x19 cm. In English language. In good condition.
16729.

3 000 HUF
9,68
10,95
1978 Vegyes katalógus tétel, 1 db Christies, 7 db Sothebys, összesen 8 db: 1978 Fine Japanese Ivory Carving and Netsuke. Fekete-fehér fotókkal. Angol nyelven. Papírkötésben, a hátsó borító hiányos, bejegyzésekkel, leütési árakkal.  1983 Catalouge of Japanese Works of Art. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötésben.  1983 Catalouge of Japanese of Fine Japanese Prints, Illustrated Books, Paintings and Screens and Chinese Paintings. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötésben.  1980 Good Netsuke Inro and Lacquer and Japenese Cermaics. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötésben, bejegyzésekkel, leütési árakkal.  1976 Catalouge of Netsuke, Inro, and Other Japanese Works of Art. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötésben, bejegyzésekkel, leütési árakkal.  1984 Sales of November. Including Furniture, Metalwork, Works of Art, Treen, Ceramics and Glass, Books, Carpets and Rugs. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötésben, kijáró lapokkal, néhol bejegyzésekkel,és leütési árakkal.  1983 Catalouge of Japanese of Work of Art, Prints and Paintings. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötésben.
16730.

1978 Vegyes katalógus tétel, 1 db Christie's, 7 db Sotheby's, összesen 8 db: 1978 Fine Japanese Ivory Carving and Netsuke. Fekete-fehér fotókkal. Angol nyelven. Papírkötésben, a hátsó borító hiányos, bejegyzésekkel, leütési árakkal. 1983 Catalouge of Japanese Works of Art. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötésben. 1983 Catalouge of Japanese of Fine Japanese Prints, Illustrated Books, Paintings and Screens and Chinese Paintings. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötésben. 1980 Good Netsuke Inro and Lacquer and Japenese Cermaics. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötésben, bejegyzésekkel, leütési árakkal. 1976 Catalouge of Netsuke, Inro, and Other Japanese Works of Art. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötésben, bejegyzésekkel, leütési árakkal. 1984 Sales of November. Including Furniture, Metalwork, Works of Art, Treen, Ceramics and Glass, Books, Carpets and Rugs. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötésben, kijáró lapokkal, néhol bejegyzésekkel,és leütési árakkal. 1983 Catalouge of Japanese of Work of Art, Prints and Paintings. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötésben.

5 000 HUF
16,13
18,25
16731.

4 000 HUF
12,90
14,60

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

347. Auction:
Payment deadline is 21 June

348. Auction:
From 11 to 20 June
Payment deadline is 5 July
Seeing: From 17 to 20 June

31. Mayor auction
Payment deadline: 1 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.