10517.
336. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
15 db kortárs rézkarc, jelzettek (Pencz Anna, Keszi Dániel, Mészáros Anna, stb.), különböző méretben