Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 57

~1900. Magyar Bicycle Club Hunnia - Budapest 1891 jelzetlen Ag díjérem mellszalagon (~9,3g/29mm) T:2 patina
31157.

~1900. "Magyar Bicycle Club Hunnia - Budapest 1891" jelzetlen Ag díjérem mellszalagon (~9,3g/29mm) T:2 patina

1 800 HUF
10
1904. A Magyar Országos Tűzoltó-Szövetség V éves Szolgálati Érme aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal T:2
31158.

1904. "A Magyar Országos Tűzoltó-Szövetség V éves Szolgálati Érme" aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal T:2

2 000 HUF
15
1910. Magyar-Török barátság? - 1910. Május részben zománcozott Br jelvény magyar és oszmán zászlóval (38mm) T:2
31159.

1910. "Magyar-Török barátság? - 1910. Május" részben zománcozott Br jelvény magyar és oszmán zászlóval (38mm) T:2

10 000 HUF
27,03
29,41
1914. A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel Ag, zománcozott kitüntetés mellszalagon, eredeti BACHBUCH A. tokban T:1- zománchiba, tok fedelén sérülés Hungary 1914. Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration Ag decoration on ribbon, in original BACHBUCH A. case C:AU enamell error, cover of the case damaged NMK 283.
31160.

1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel" Ag, zománcozott kitüntetés mellszalagon, eredeti "BACHBUCH A." tokban T:1- zománchiba, tok fedelén sérülés Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration" Ag decoration on ribbon, in original "BACHBUCH A." case C:AU enamell error, cover of the case damaged NMK 283.

120 000 HUF
324,32
352,94
~1914-1918. A Magyar Nők Korona Alapja zománcozott fém jelvény, hátoldalán KIADJA A HADSEGÉLYEZŐ HIVATAL felirattal, tokban (21x24mm) T:2 kis zománchiba
31161.

~1914-1918. "A Magyar Nők Korona Alapja" zománcozott fém jelvény, hátoldalán "KIADJA A HADSEGÉLYEZŐ HIVATAL" felirattal, tokban (21x24mm) T:2 kis zománchiba

8 000 HUF
1928. Magyar Ifjúsági Labdarúgó Liga - 1927-1928. I. Br díjérem szalag nélkül + Nagy-Britannia 1948. XIV. Olimpiai Játékok - London Br emlékérem szalagon, rajta a magyar bronzérmesek névsorával (40mm) T:2,2- ph.
31162.

1928. "Magyar Ifjúsági Labdarúgó Liga - 1927-1928. I." Br díjérem szalag nélkül + Nagy-Britannia 1948. "XIV. Olimpiai Játékok - London" Br emlékérem szalagon, rajta a magyar bronzérmesek névsorával (40mm) T:2,2- ph.

1 000 HUF
14
~1920-1930. Buda Lövész Egylet zománcozott, aranyozott jelvény szalaggal (55x42mm) T:2 kopott zománc
31163.

~1920-1930. "Buda Lövész Egylet" zománcozott, aranyozott jelvény szalaggal (55x42mm) T:2 kopott zománc

8 000 HUF
~1930. MOTESZ Cu kitűző (16x20mm) T:2
31164.

~1930. "MOTESZ" Cu kitűző (16x20mm) T:2

500 HUF
1,35
1,47
~1930. Sportvilág Verseny Díja / Budapest-Siófok jelzett Ag díjérem mellszalagon, peremén S.G.A. gyártói jelzés (~17,7g/33mm) T:2 patina
31165.

~1930. "Sportvilág Verseny Díja / Budapest-Siófok" jelzett Ag díjérem mellszalagon, peremén "S.G.A." gyártói jelzés (~17,7g/33mm) T:2 patina

3 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond Br emlékérem (40,5mm) + 1946. BLKE 1946 II. Dij tenisz díjérem füllel (30,5mm) T:2
31166.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond" Br emlékérem (40,5mm) + 1946. "BLKE 1946 II. Dij" tenisz díjérem füllel (30,5mm) T:2

1 200 HUF
1947. Európai Vasutas Football Bajnokság Budapest 1947 zománcozott kitűző, hátoldalán BOCZÁN BUDAPEST gyártói jelzéssel (21mm) T:2
31167.

1947. "Európai Vasutas Football Bajnokság Budapest 1947" zománcozott kitűző, hátoldalán "BOCZÁN BUDAPEST" gyártói jelzéssel (21mm) T:2

1 000 HUF
~1947. Kossuth-címeres réz felvarró? Rajta lyukak rögzítésre (31x35mm) T:2- hátoldalán kis forrasztásnyom
31168.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF