Number of items: 277

17446.

1 000 HUF
17447.

800 HUF
17448.

1 000 HUF
Költőnők antológiája. Sapphótól napjainkig. A magyar részt összeállította: Török Sophie. A külföldi részt összeállította: Kotzián Katalin. Fordították többen, köztük:Ady Endre, Babits Mihály, Radnóti Miklós, Szabó Lőrinc..stb. Bp.,(1943),Cserépfalvi. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17449.

1 000 HUF
17450.

2 800 HUF
7,57
8,24
Goethe Drámai Műveiből. Faust. Fordította Dóczi Lajos. Iphigenia Taurisban. Fordította Csengeri János. Remekírók Képes Könyvtára. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 330 p. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.
17451.

800 HUF
Arany János Kapcsos könyve. Sőtér István kísérő tanulmányával. Sáffrán Györgyi jegyzeteivel. Bp., é.n.,Akadémiai Kiadó. Kiadói egészbőr-kötésben, fém kapoccsal, kiadói kartontokban,intézményi bélyegzővel, jó állapotban. Megjelent 2200 példányban.
17452.

1 600 HUF
Juhász Gyula összes versei. 2. kötet. (Hírlapi és kézirati vershagyaték.) Sajtó alá rendezte: Paku Imre. Szeged, 1941, Szukits, 392 p. Korabeli aranyozott, álbordás gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, a gerinc alsó részén kis sérüléssel.
17453.

1 200 HUF
Tamási Áron: Ábel a rengetegben. I-III. Bp.,1960, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartonált védőtokban, jó állapotban.
17454.

1 200 HUF
Oscar Wilde: Teleny. Fordította: Tandori Dezső. Bp.,2003, Lárky. Kiadói papírkötés.
17455.

1 600 HUF
Kísértethistóriák. Idegen írók novellái. Fordította: Balázs Béla. Divéky József illusztrációival. Gyoma, 1917, Kner Izidor, 200+8 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót a borítóra kasírozták, jó állapotban.
17456.

1 600 HUF
Hevesi Sándor: Az igazi Shakespeare és egyéb kérdések. Bp., 1919 [1920], Táltos. Papírkötésben, jó állapotban.
17457.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF