https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 277

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Gyarmathi Balassa Bálintnak Thirsisinek Angelikával, Slyvanusnak Galatheával való szerelmekrül szép magyar comoedia. Bp. 1959. Akadémiai kiadó. Bordázott gerincű félbőr-kötésben. Szép állapotban. Megjelent 3600 példányban. Volt könyvtári példány.
17422.

Gyarmathi Balassa Bálintnak Thirsisinek Angelikával, Slyvanusnak Galatheával való szerelmekrül szép magyar comoedia. Bp. 1959. Akadémiai kiadó. Bordázott gerincű félbőr-kötésben. Szép állapotban. Megjelent 3600 példányban. Volt könyvtári példány.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Number of bids:
0
Pefőfi Sándor: A hóhér kötele. Bp., 1891. Ráth Mór. Korabeli festett, aranyozott egészvászon kötésben. Kissé kopott 16 cm
17423.

Pefőfi Sándor: A hóhér kötele. Bp., 1891. Ráth Mór. Korabeli festett, aranyozott egészvászon kötésben. Kissé kopott 16 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
B. Vikár: Hommage a Petőfi. Bp., 1923, Société La Fontaine. Francia és magyar nyelven. Kiadói papírkötés, kissé elvált a kötése a borítótól.
17424.

B. Vikár: Hommage a Petőfi. Bp., 1923, Société La Fontaine. Francia és magyar nyelven. Kiadói papírkötés, kissé elvált a kötése a borítótól.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Sántha Attila: Székely szótár. Kézdivásárhely, 2004, Havas. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
17425.

Sántha Attila: Székely szótár. Kézdivásárhely, 2004, Havas. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Makoldy József: Amint én láttam. Rajzolta: - -. Előszóval ellátta: Herczeg Ferenc. Szövegét írta: Lázár István. Bp.,1926, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói, zsinórral átfűzött papírkötés, kissé gyűrött borítószélekkel, kis sérülésen a gerincen, és a borító egyik sarkán pici hiánnyal, egyébként jó állapotban, ajándékozási sorokkal.   Ebből a műből ezer példány készült száztizenöt rajzzal és harmincöt eredeti linóleummetszettel. Számozatlan példány.
17426.

Makoldy József: Amint én láttam. Rajzolta: - -. Előszóval ellátta: Herczeg Ferenc. Szövegét írta: Lázár István. Bp.,1926, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói, zsinórral átfűzött papírkötés, kissé gyűrött borítószélekkel, kis sérülésen a gerincen, és a borító egyik sarkán pici hiánnyal, egyébként jó állapotban, ajándékozási sorokkal. Ebből a műből ezer példány készült száztizenöt rajzzal és harmincöt eredeti linóleummetszettel. Számozatlan példány.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Vajda Miklós (szerk.): Évről évre. Graves-díjas költők antológiája. Huszonhárom esztendő legszebb magyar versei. Békéscsaba, 1992, Magyar Írószövetség és Békés Megyei Könyvtár. Megjelent 1000 példányban. Kiadói kartonált kötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
17427.

Vajda Miklós (szerk.): Évről évre. Graves-díjas költők antológiája. Huszonhárom esztendő legszebb magyar versei. Békéscsaba, 1992, Magyar Írószövetség és Békés Megyei Könyvtár. Megjelent 1000 példányban. Kiadói kartonált kötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Kőrösi Csoma Sándor - jelek térben és időben. (Tanulmánykötet.) Szerk.: Gazda József, és Szabó Etelka. Csomakőrös, 2009, Kőrösi Csoma Sándor Közművelődési Egyesület. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17428.

Kőrösi Csoma Sándor - jelek térben és időben. (Tanulmánykötet.) Szerk.: Gazda József, és Szabó Etelka. Csomakőrös, 2009, Kőrösi Csoma Sándor Közművelődési Egyesület. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Duray Miklós: Ne félj, csak higgy! Beszédek, értekezések 2004-2005. Dedikált! Bp., 2005. Szabad tér
17429.

Duray Miklós: Ne félj, csak higgy! Beszédek, értekezések 2004-2005. Dedikált! Bp., 2005. Szabad tér

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Petőfi-Könyvtár I-II. (Egy kötetben): I. Kéry Gyula: Friss nyomon.  II. Petőfi adomák. Összegyűjtötte: Baróti Lajos. Jankó János és Mühlbeck Károly rajzaival.  Bp.,1908, Kunossy, Szilágyi és Társa. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, sérült, fakó gerinccel.
17430.

Petőfi-Könyvtár I-II. (Egy kötetben): I. Kéry Gyula: Friss nyomon. II. Petőfi adomák. Összegyűjtötte: Baróti Lajos. Jankó János és Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,1908, Kunossy, Szilágyi és Társa. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, sérült, fakó gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Városkapu. Bodor Ferenc válogatott írásai. Válogatotta és szerk.: Bodor Katalin. Bp., 2001, Magyar Iparművészeti Egyetem. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel, intézményi bélyegzővel.
17431.

Városkapu. Bodor Ferenc válogatott írásai. Válogatotta és szerk.: Bodor Katalin. Bp., 2001, Magyar Iparművészeti Egyetem. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel, intézményi bélyegzővel.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Verő György: Blaha Lujza és a Népszínház Budapest színi életében. Rákosi Jenő előszavával. Bp., 1926, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott, 328 p.  Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, az elülső szennylap kijár, a fűzése laza.
17432.

Verő György: Blaha Lujza és a Népszínház Budapest színi életében. Rákosi Jenő előszavával. Bp., 1926, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott, 328 p. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, az elülső szennylap kijár, a fűzése laza.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Magyar könyvtár XXVI. kötete: Kipling, Gorkij, Jókai, Schiller és mások műveivel. Bp., é.n. Lampel Egészvászon sorozatkötésben.
17433.

Magyar könyvtár XXVI. kötete: Kipling, Gorkij, Jókai, Schiller és mások műveivel. Bp., é.n. Lampel Egészvászon sorozatkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment