Printed Materials

Number of items: 300

1809-1828 A kolozsvári Méhes család három tagjának, közte Méhes György professzornak a halálozási értesítője, vegyes állapotban
12814.

4 000 HUF
12815.

20 000 HUF
54,05
58,82
1840-1841 Bibliográphiai Értesítő. Magyarország és Erdély számára. I. évf. 1. szám, II. évf. 7-10 számok, összesen 5 db. Pest, Heckenast Gusztáv.   Az első, havonként megjelenő hazai könyvészeti folyóirat számai. Csak három évfolyamot ért meg.
12816.

3 000 HUF
1843 Pesti Hírlap. 1843. febr. 21., 221 sz. Szerk.: Kossuth Lajos. Bp., Landerer Lajos, 97-104 p. Ifj. Bezerédj István vezércikkével. Korabeli reklámokkal. A címlapon folttal.
12817.

2 000 HUF
1843 Pesti Hírlap. 1843. aug. 17., 274 sz. Szerk.: Kossuth Lajos. Bp., Landerer Lajos, 551-558 p. Pulszky Ferenc vezércikkével. Korabeli reklámokkal.
12818.

2 000 HUF
1848 Nemzeti Színház, Bánk bán, REPRINT plakát, szakadással, hajtott, 53×41 cm
12819.

2 000 HUF
1848 Kossuth Hírlapja, 1848. nov. 15., 118. sz., Szerk.: Bajza József. Bp., Kozma Vazul, 519-522 p. Benne a kor, a forradalom és szabadságharc aktuális híreivel. Foltos.
12820.

1 000 HUF
17
1849 Komáromi lapok. 1849. szept. 7., 48. sz. Szerk.: Friebeisz István. Komárom, Szigler testvérek,189-192 p. Az ostromlott Komárom lapja. Benne a kor híreivel, Görgei fegyverletételének históriai leírásával, a napi parancs kivonatával. Restaurált.
12821.

10 000 HUF
27,03
29,41
9
1849 Bp., Közlöny. Hivatalos lap. 1849. junius 8., 126. sz. Bp., Gyurmán Adolf, 473-476 p. Benne a kor, a forradalom és szabadságharc híreivel.
12822.

2 000 HUF
cca 1850-1860 2 db régi kőnyomatos kotta:  Patikárus Károly: Bényei Csárdás. Pest,é.n., Treichlinger J., 5 p. Bartay Ede: Válogatott csárdások népies zongorára alkalmazata: - -. Előadják Kecskeméty J., és Patikárius testvérek. Pest, é.n. Rózsavölgyi és Társa, 5 p. Foltosak.
12823.

2 000 HUF
1811 Kolozsvár színházi plakát rézmetszetű címerrel 24x38 cm
12824.

5 000 HUF
1857 Bp., Magyar Néplap. 1857. dec.16., II. évf. 100 sz. Szerk.: Dr. Szabó Alajos. Pest, Emich Gusztáv, 795-802 p. Az utolsó lapon kis folttal.
12825.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF