1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalaggal T:1-
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with ribbon C:AU
NMK 249.
1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel" jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon T:2 kis zománchibák
Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration" hallmarked, enamelled Ag decoration on ribbon C:AU,XF
NMK 283.
1916. "Ferenc József-rend lovagkeresztje" aranyozott Br kitüntetés vörös mellszalagon, karikán "Mayer's Söhne, in Wien" gyártói jelzéssel, eredeti adományozói dísztokban, mellette az adományozói okirat a rendkancellár saját kezű aláírásával ellátva! T:2 aranyozás kopott a koronán
Hungary 1916. "Order of Franz Joseph, Knight's Cross" gold plated Br decoration with red ribbon, "Mayer's Söhne, in Wien" makers mark on ring, in original case, and also with the awarding document with signature of the Orden Chancellor! C:XF gold plating worn on crown
NMK 207.
1916. "A Polgári Hadi Érdemkereszt II. osztálya" zománcozott és aranyozott, jelzett Ag kitüntetés, a tűn "BACHRUCH" gyártói jelzés, eredeti dísztokban T:2 aranyozás kopott, a tok sérült
Hungary 1916. "War Cross for Civil Merit, IInd Class" enamelled and gold plated, hallmarked Ag decoration with "BACHBRUCH" makers mark on pin, in original case C:XF gold plating worn, the case is damaged
NMK 289.
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "József főherceg harcvonala 1916-1917" Zn sapkajelvény "Marton Budapest, Zutt.Sculp.Fecit." gyártói jelzésekkel (55x35mm) T:2,2- oxidáció
Austro-Hungarian Monarchy 1916-1917. "Front Line of Archduke Joseph 1916-1917" zinc cap badge with "Marton Budapest, Zutt.Sculp.Fecit" makers marks (55x35mm) C:XF,VF oxidation
1939-1945. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés, fémjel a peremen modern mellszalaggal, nem eredeti tokban. Szign.: Berán Lajos T:1-
/ Hungary 1939-1945. "Large Hungarian Silver Gallantry Medal" silver-plated Br decoration, hallmark on edge on modern ribbon, in not original case. Sign.: BERÁN L. C:AU
NMK 433.