Books: Tales Number of items: 82
1877646
17168
335
Books: Tales
Other collectibles
Lőrincz L. László: Nyaralj velünk az Altaj hegységben. 1982, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
2 000 HUF
1877699
17169
335
Books: Tales
Other collectibles
Fekete István: Lutra. Egy vidra regénye. + Fekete István: Barangolások. + Fekete István: Kele - Vuk. Kiadói félvászon és papír kötésben, általában jó állapotban.
2 400 HUF
1877668
17170
335
Books: Tales
Other collectibles
Bárdosi Németh János: Fűzfasíp. + Volt játékom aranyalma. Külföldi költők versei óvodásoknak. + Antanténusz. + Tarbay Endre: A kisróka. + Devecseri Gábor: Állatkerti útmutató. + Jókai Mór: A leaotungi emberkék és más mesék. + Zengő ABC. Móra Ferenc verses Ábécéje. Kiadói kartonált kötés, kötetenként változó állapotban.
2 400 HUF
1877657
17171
335
Books: Tales
Other collectibles
Weöres Sándor: Ha a világ rigó lenne. Bp., 1978, Móra. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 1877696
17172
335
Books: Tales
Other collectibles
Dornbach Mária (szerk.): Ákom, bákom, berkenye. Magyar népi gyermekköltészet. Bp., 1985, Móra. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1821347
17173
335
Books: Tales
Other collectibles
1 000 HUF
1850320
17174
335
4800
Books: Tales
Other collectibles
Bánfi János: Egyszer volt, hol nem volt... Bp.,én.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, kissé laza fűzéssel.
4 800 HUF
1846484
17175
335
Books: Tales
Other collectibles
2 000 HUF
1848518
17176
335
Books: Tales
Other collectibles
Legszebb Grimm mesék. Mojzer Krisztina rajzaival. Bp.,é.n.,Anno Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
1846461
17177
335
Books: Tales
Other collectibles
1 000 HUF
1846476
17178
335
Books: Tales
Other collectibles
1846471
17179
335
Books: Tales
Other collectibles
Gyula Diák (vitéz Somogyváry Gyula): A fejedelem stafétája. Fejes Gyula rajzaival. Bp.,én.,Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035
Catalogue number: