4 200 HUF
11,35 EUR, 12,35 USD
Eötvös József: Magyarország 1514-ben III. kötet. Bp., 1847, Hartleben K. Adolf, 355 p. ElsÅ‘ kiadás. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, kissé sérült gerinccel, a cÃmlapon névbejegyzéssel. A cÃmlapon daruvári Jankovics grófok cÃmeres bélyegzÅ‘jével.