https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 245

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1928 Le Sourire francia humoros erotikus hetilap színes képekkel / 1928 Le Sourire French journal with erotic pictures
12956.

1928 Le Sourire francia humoros erotikus hetilap színes képekkel / 1928 Le Sourire French journal with erotic pictures

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
1
1929 A Levente c. újság VIII. évfolyam összes száma korabeli aranyozott egészvászon kötésbe kötve 3. A leventeparancsnokok, leventeoktatók és leventeifjúvezetők hivatalos lapja
12957.

1929 A Levente c. újság VIII. évfolyam összes száma korabeli aranyozott egészvászon kötésbe kötve 3. A leventeparancsnokok, leventeoktatók és leventeifjúvezetők hivatalos lapja

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Number of bids:
0
1929 Magyar bál Zürichben a Dolder Grand Hotelben programfüzet. / Hungarian Ball in the Zürich Grand Hotel booklet 12 p.
12958.

1929 Magyar bál Zürichben a Dolder Grand Hotelben programfüzet. / Hungarian Ball in the Zürich Grand Hotel booklet 12 p.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
cca 1930-1940 Gyógyászati segédeszközök árumintakatalógusa, képekkel gazdagon illusztrálva. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven,16 sztl. lev.+ 301-750 p./ cca 1930-1940 Merchandise catalogue for medical aid, with picutres. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language,
12959.

cca 1930-1940 Gyógyászati segédeszközök árumintakatalógusa, képekkel gazdagon illusztrálva. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven,16 sztl. lev.+ 301-750 p./ cca 1930-1940 Merchandise catalogue for medical aid, with picutres. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language,

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
cca 1930-1950 Zenei műsorok műsorfüzetei és kották. Kb 20 db
12960.

cca 1930-1950 Zenei műsorok műsorfüzetei és kották. Kb 20 db

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
cca 1930-1940 Debrecen és Hortobágy eszperantó nyelvű idegenforgalmi prospektus, Kerny István (1879-1963), és Aszmann Ferenc (1907-1988) fekete-fehér fotóival, a címlapon Benyovszky István (1898-1969) festőművész, grafikus illusztrációjával, Bp., Pallas-ny.
12961.

cca 1930-1940 Debrecen és Hortobágy eszperantó nyelvű idegenforgalmi prospektus, Kerny István (1879-1963), és Aszmann Ferenc (1907-1988) fekete-fehér fotóival, a címlapon Benyovszky István (1898-1969) festőművész, grafikus illusztrációjával, Bp., Pallas-ny.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
cca 1930-1950 6 db könyvekkel, könyvhéttel kapcsolatos nyomtatvány.
12962.

cca 1930-1950 6 db könyvekkel, könyvhéttel kapcsolatos nyomtatvány.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
cca 1930 Szent Lukácsfürdő könyvjelző 15 cm
12963.

cca 1930 Szent Lukácsfürdő könyvjelző 15 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
4
cca 1930 Salem Gold Film Bilder Album 1. Német színészek és filmekről szóló cigaretta gyűjtőkép album kompletten, zsinórfűzött haránt alakú papírkötésben, megviselt állapotban, sérült borítóval, foltos címlappal./ cca 1930 German actors and movies cigarette picture collecting album, complete, in poor condition, with damaged cover, and spine, and spotty coverpage.
12964.

cca 1930 Salem Gold Film Bilder Album 1. Német színészek és filmekről szóló cigaretta gyűjtőkép album kompletten, zsinórfűzött haránt alakú papírkötésben, megviselt állapotban, sérült borítóval, foltos címlappal./ cca 1930 German actors and movies cigarette picture collecting album, complete, in poor condition, with damaged cover, and spine, and spotty coverpage.

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Number of bids:
0
cca 1930 2 db úti reklám nyomtatvány
12965.

cca 1930 2 db úti reklám nyomtatvány

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
cca 1930 Zeiss Ikon képes katalógus 80p. + Praktica IV, Praktisix, Penti reklám nyomtatványok
12966.

cca 1930 Zeiss Ikon képes katalógus 80p. + Praktica IV, Praktisix, Penti reklám nyomtatványok

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
12
cca 1930 Budapest nevezetességeit bemutató képes füzet. 20 képeslap méretű képpel. Festett merített papíros borítóval 22x14 cm + Hozzá cca 1940 Budapest fürdőváros c. füzetke borító nélkül 32 p.
12967.

cca 1930 Budapest nevezetességeit bemutató képes füzet. 20 képeslap méretű képpel. Festett merített papíros borítóval 22x14 cm + Hozzá cca 1940 Budapest fürdőváros c. füzetke borító nélkül 32 p.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
2

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment